Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Kadra

Czcionka:

 

mgr Katarzyna Maciejewska

dyrektor szkoły, matematyka

mgr Sławomir Chlebowski

wicedyrektor, wychowanie fizyczne

mgr Aleksandra Leja wicedyrektor, historia, WOS

mgr Karolina Adler – Grobelna

matematyka

mgr Maria Augustyniak

plastyka, technika

mgr Renata Biernat

język angielski, język niemiecki

mgr Katarzyna Bartkowiak

wychowanie fizyczne

Dorota Czachorek

religia

mgr Magdalena Kierakowicz

język angielski, nauczanie wczesnoszkolne

mgr Danuta Dutkiewicz – Kmiecik

nauczanie wczesnoszkolne

mgr Małgorzata Dzielicka

przyroda

mgr Edyta Gąsiorkiewicz

język polski, informatyka

mgr Dorota Kaczmarek

nauczanie wczesnoszkolne

mgr Joanna Kalak

język angielski

mgr Magdalena Kalupa

wychowanie fizyczne

mgr Dorota Karolczak

język polski

mgr Natalia Kasprowicz

logopeda

mgr Iwona Kostka

nauczanie wczesnoszkolne

mgr Urszula Lutoborska

przyroda

mgr Monika Maciejak

nauczanie wczesnoszkolne

mgr Małgorzata Maciejewska

nauczyciel bibliotekarz, WDŻ

mgr Karina Marszałek

wychowawca świetlicy, WDŻ

mgr Hanna Młynarz

religia

mgr Dorota Młyńska

nauczanie wczesnoszkolne, edukacja plastyczna

mgr Joanna Nabzdyk

język angielski, język niemiecki

mgr Maciej Parczyński

wychowanie fizyczne

mgr Krystyna Poczta

język polski

mgr Danuta Praczyk

nauczanie wczesnoszkolne, historia

mgr Łukasz Rak

wychowanie fizyczne

mgr Agnieszka Ryba

historia

mgr Jędrzej Rybicki

język niemiecki, informatyka, zajęcia komputerowe, muzyka

mgr Emilia Smyczyńska

wychowanie fizyczne

mgr Aleksandra Snela – Brodziak

muzyka, plastyka, wychowawca świetlicy

mgr Małgorzata Sroka

matematyka, informatyka

mgr Agnieszka Szczerbaluk

nauczanie wczesnoszkolne

mgr Małgorzata Szczęch

religia

Ewa Szymura – Reising

nauczanie wczesnoszkolne

mgr Anna Teodorczyk

nauczanie wczesnoszkolne

mgr Magdalena Witek

pedagog szkolny

mgr Justyna Wojciechowska

język polski, nauczanie wczesnoszkolne

mgr Hubert Wronek

wychowanie fizyczne

 Martyna Zielinska

 nauczanie wczesnoszkolne

mgr Iwona Paterek

 wychowawca świetlicy, nauczanie wczesnoszkolne,

mgr Karolina Kaj

 nauczanie wczesnoszkolne, język angielski

 Małgorzata Płonczyńska

 wychowawca świetlicy

 

mgr Natalia Wronek

sekretarz szkoły

Aleksandra Marciniak

pomoc administracyjna

Regina Biernat

pracownik  obsługi

Renata Błaszczyk

pracownik porządkowy

Urszula Fryga

kucharka

Marzena Garlińska

intendentka

Aurelia Kaczmarek

pomoc kuchenna

Mariusz Sierpiński

konserwator

Katarzyna Światlak

pomoc kuchenna

Elżbieta Skowrońska

pomoc kuchenna

Marcin Szczotka

pomoc kuchenna

Donata Talaga

pracownik  obsługi

Marzena Zakońska

pracownik  obsługi

Komunikaty

Dyrektor przyjmuje interesantów oraz skargi we wtorek w godzinach od 8.00 do 9.00 lub w terminie wcześniej uzgodnionym

Imieniny

Kalendarium

Lipiec 2018
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Pogoda